×

Przestań dryfować. Zacznij świadomie wykorzystywać swój czas

Ludzie dzielą się na dwie grupy: tych, którzy płyną z nurtem życia i tych, którzy świadomie nadają mu kierunek zgodnie ze swoją wizją. Ci pierwsi żyją w przekonaniu, że życie im się przydarza i na większość z tego, co ich spotyka nie mają wpływu. Ci drudzy wiedzą, że mogą wpływać na swoje myśli, reakcje i działania, a w konsekwencji na swoje życie. Mają odwagę marzyć i chęć, by te marzenia urzeczywistniać.

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że szukasz narzędzi, które pomogą Ci jeszcze lepiej planować swój czas. Wspaniale! Oddaję w Twoje ręce Planer Tygodniowy, który pomoże Ci postawić pierwsze krok na drodze do holistycznego planowania.

Poznaj Planer Tygodniowy

Dołącz do grona ponad 3,000 subskrybentów mojego newslettera. W prezencie otrzymasz również mini e-book’a z instrukcją jak korzystać
z Planera Tygodniowego. Sprawdź poniżej co zyskasz!

K

CEL.

Skoncentrujesz się na celu i w każdym tygodniu zrobisz przynajmniej jeden krok w kierunku jego realizacji

K

PLAN.

Zaplanujesz to, co najważniejsze w pierwszej kolejności, aby mieć pewność, że na to, co ważne zawsze masz czas. Jest tu miejsce na Twoje cele, priorytety w kluczowych, życiowych obszarach takich jak: praca, rodzina, związek, czy rozwój osobisty.

K

BALANS.

W każdym tygodniu zadbasz również o siebie, poprzez zadbanie o swoją odnowe w 4 obszarach: ciała, duszy, umysłu i relacji z innymi ludźmi.

Sprawdź za co kobiety pokochały
LIVE NAVIGATOR!

LIVE NAVIGATOR™ to znacznie więcej niż kartka papieru. Daj mu się poprowadzić w procesie planowania tygodnia, a zobaczysz jak Twoje życie z tygodnia na tydzień zacznie się zmieniać!

Planer pomógł mi wyraźnie zobaczyć, które sfery życia są dla mnie najważniejsze i że powinnam dbać o każdą z nich.

Planowanie tygodniowe pozwala skupić się na ważnych rzeczach zamiast na długiej liście drobnych zadań, które nie przybliżają mnie do celu.

Jestem pewniejsza, bo wiem, że robię właściwe rzeczy. I spokojniejsza, bo nie muszą być zrobione na konkretny dzień czy godzinę, ale w najdogodniejszej chwili tygodnia.

HANNA WESOŁOWSKA

ANALITYK BIZNESOWY, ANALIZAIT.PL

Jak pogodzić pracę zawodową, życie rodzinne, opiekę nad dzieckiem i do tego mieć czas na własny rozwój, naukę, przyjaciół i chwilę dla siebie, a przy tym nie zwariować?!

To wszystko jest możliwe z prostym narzędziem jakim jest planer tygodniowy, który niezwykle ułatwia życie.

Dla mnie było to wielkim odkryciem i równocześnie zaskoczeniem w jak prosty i przystępny sposób można zorganizować i maksymalnie wykorzystać swój czas. Co więcej pozwoliło mi to uświadomić sobie i zwerbalizować swoje cele przez co łatwiej jest mi je osiągać. 

AGNIESZKA CIESIELSKA

FARMACEUTKA

Planowanie towarzyszy mi odkąd pamiętam.
Zawsze, gdy wykonuję kilka projektów równolegle, ustalenie porządku dnia ułatwia funkcjonowanie i odciąża umysł.

Planner stworzony przez Anitę pozwala mi uporządkować obowiązki, a dodatkowo przypomina o tym, do czego dążę – jaki jest mój cel miesięczny i roczny.

To zdecydowanie motywuje do działania!

ANNA JASTRZĘBSKA

BLOGERKA, PROJEKT-365.PL

Jak korzystać z Navigatora?

W dołączonym mini e-book’u znajdziesz wprowadzeniedo planowania tygodniowego oraz instrukcję, jak pracować z LIFE NAVIGATOREM.

Nazywam się Anita Kowalska, jestem dyplomowanym coachem, mentorem, trenerem Insights Discovery® w trakcie akredytacji.

Ukończyłam studia Coachingu i Mentoringu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji – Instytutem Treningu i Psychoterapii.

Zanim zostałam coachem ukończyłam Prawo na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzanie, ze specjalizacją zarządzanie strategiczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przepracowałam ponad 10 lat w firmach, zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym, jako koordynator i manager.

Planowania tygodniowego uczę od ponda 5 lat, a stosuję już od ponad dekady! Jako trener efektywności osobistej testuję wiele narzędzi i metod planowania, ale żadna nie została ze mną na tak długo!

Prowadzę też projekt Kobieta z potencjałem, w ramach którego m.in. prowadzę zamkniętą grupę na Facebook'u, do której serdecznie Cię zapraszam!

Jak pobrać planer? To proste!

KROK 1.

Zapisz się i potwierdź zapis na newsletter – to ważne, bez tego nie będę mogła Ci nic wysłać.

KROK 2.

Pobierz planer na swój komputer, a następnie wydrukuj go dwustronnie i złóż zgodnie z załączoną instrukcją

KROK 3.

Wejdź na stronę i zapoznaj się z instrukcją, aby wiedzieć jak prawidłowo korzystać z planera

…a następnie zaplanuj swój kolejny tydzień!

All rights reserved @Anita Kowalska 2020 | Polityka prywatności i plików cookies