×

To naprawdę była jednorazowa oferta…

Ale nie martw się. Przeczytaj poniższą ofertę
i jeśli stwierdzisz, że to dla Ciebie,
to zajrzyj na ostatnią stronę Przewodnika,
który otrzymałaś razem z Navigatorem.
Znajdziesz tam zniżkę -50 zł na otarcie łez!
 

Poznaj metodę planowania, dzięki której zaplanujesz czas na swoje cele, kluczowe obszary i zaczniesz pracować na tzw. „krótkiej liście”.
Nauczysz się jak przydzielać swój czas ludziom i sprawom,
aby mieć go zawsze na to, co ważne.

Narzędzi wspomagających produktywność jest wiele – planery, organizery, aplikacje – ale każde narzędzie, choćby najlepsze, jest wtórne względem metody. To ona jest najważniejsza!
Jeżeli umiesz dobrze planować swój czas, zrobisz użytek z każdego narzędzia, a jeśli nie umiesz, to nawet najlepsze narzędzia na niewiele się zda. Dlatego najpierw zainwestuj w wiedzę, a dopiero potem we właściwe dla Ciebie narzędzie.
Co dokładnie otrzymujesz?
l

Nauczysz Się Metody Planowania Tygodniowego

Wiem, że nie narzekasz nanadmiar wolnego czasu ;) Dlatego nagrywając ten kurs postawiłam sobie za cel, aby był maksymalnie treściwy i nie za długi. Podzieliłam go na krótkie odcinki, abyś mogła go przerabiać nawet mając kwadrans dziennie. Potraktuj ten czas jako inwestycję. Obiecuję Ci, że jeśli ukończysz cały proces i zaczniesz aktywnie korzystać z metody planowania tygodniowego, to ten czas zwróci Ci się z nawiązką i to w każdym tygodniu! 

Otrzymasz LIFE NAVIGATOR™

To mój autorski planer do samodzielnego wydrukowania, który będzie Twoim przewodnikiem w procesie mądrego planowania. Dowiesz się jakie są kluczowe obszary, które powinnaś zaplanować w każdym tygodniu, aby tworzyć równowagę w swoim życiu. Dowiesz sie również, co wpisywać do kalendarza, a czego absolutnie nie i na czym polega metoda TOP 3.

Wyznaczysz swoje wartości

Aby mieć czas na to, co ważne, napierw musisz określić, co to jest. Poprowadzę Cię przez proces określania Twoich prawdziwych wartości, abyś odtąd już zawsze była wewnątrzsterowna i przydzielała swój czas ludziom i sprawom z poczuciem wewnętrznej spójności.

Obierzesz Cel i Ułożysz Plan Działania!

Pokażę Ci jak wybierać swoje cele, jak zamieniać je w plan działania i co zrobić już na etapie planowania, aby wytrwać w ich realizacji do samego końca. W tym kursie rozbudzisz w sobie chęć realizowania celów, dzieki czemu przestaniesz dryfować i zaczniesz świadomie nawigować w swoim życiu.

Dowiesz Się Na Czym Polega Odnowa Tygodniowa w 4 obszarach

Czy zdarza Ci się mieć czas, ale być kompletnie pozbawioną energii? Założę się, że tak! Każda z nas to zna. Sztuka bowiem polega nie tylko na tym, aby umieć zarządzać sobą w czasie, ale by świadomie zarządzać również swoją energią. W tym celu, w każdym tygodniu zadbasz o swoją odnowę w 4 obszarach, aby nigdy nie brakowało Ci sił fizycznych, wiedzy, poczucia sensu oraz bliskości.
Jak wygląda kurs online?
Kurs znajduje się na zamkniętej platformie, do której login i hasło otrzymujesz natychmiast po zakupie. Dostęp do kursu otrzymujesz na rok, licząc od momentu zakupu, możesz więc uczyć się i wracać do kursu kiedy tylko zechcesz.

lekcje video

Kurs trwa ponad 2,5 godziny i jest podzielony na 16 lekcji, które krok po kroku prowadzą Cię przez metodę planowania tygodniowego.

INFOGRAFIKI

To graficzne ściągi, które ułatwią Ci proces wdrażania nowej wiedzy i nawyków do swojego życia!

WORKBOOK

Otrzymujesz zeszyt ćwiczeń w formacie pdf, w którym znajdziesz ważne ćwiczenia, które pomogą Ci maksymalnie skorzystać z kursu.

LIFE NAVIGATOR™

Otrzymasz mój autorski planer do w formacie pdf do druku. To narzędzie, które będzie Twoim przewodnikiem w trakcie nauki mądrego planowania.

Sprawdź za co kobiety pokochały
metodę planowania tygodniowego!
Planer pomógł mi wyraźnie zobaczyć, które sfery życia są dla mnie najważniejsze i że powinnam dbać o każdą z nich.

Planowanie tygodniowe pozwala skupić się na ważnych rzeczach zamiast na długiej liście drobnych zadań, które nie przybliżają mnie do celu.

Jestem pewniejsza, bo wiem, że robię właściwe rzeczy. I spokojniejsza, bo nie muszą być zrobione na konkretny dzień czy godzinę, ale w najdogodniejszej chwili tygodnia.

HANNA GRUZDOWSKA

ANALITYK BIZNESOWY, ANALIZAIT.PL

Jak pogodzić pracę zawodową, życie rodzinne, opiekę nad dzieckiem i do tego mieć czas na własny rozwój, naukę, przyjaciół i chwilę dla siebie, a przy tym nie zwariować?!

To wszystko jest możliwe z prostym narzędziem jakim jest planer tygodniowy, który niezwykle ułatwia życie.

Dla mnie było to wielkim odkryciem i równocześnie zaskoczeniem w jak prosty i przystępny sposób można zorganizować i maksymalnie wykorzystać swój czas. Co więcej pozwoliło mi to uświadomić sobie i zwerbalizować swoje cele przez co łatwiej jest mi je osiągać. 

AGNIESZKA CIESIELSKA

FARMACEUTKA

Planowanie towarzyszy mi odkąd pamiętam.
Zawsze, gdy wykonuję kilka projektów równolegle, ustalenie porządku dnia ułatwia funkcjonowanie i odciąża umysł.

Planner stworzony przez Anitę pozwala mi uporządkować obowiązki, a dodatkowo przypomina o tym, do czego dążę – jaki jest mój cel miesięczny i roczny.

To zdecydowanie motywuje do działania!

ANNA JASTRZĘBSKA

BLOGERKA, PROJEKT-365.PL

Nazywam się Anita Kowalska, jestem dyplomowanym coachem, mentorem, trenerem Insights Discovery® w trakcie akredytacji.

Ukończyłam studia Coachingu i Mentoringu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji – Instytutem Treningu i Psychoterapii.

Zanim zostałam coachem ukończyłam Prawo na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzanie, ze specjalizacją zarządzanie strategiczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przepracowałam ponad 10 lat w firmach, zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym, jako koordynator i manager.

Planowania tygodniowego uczę od ponda 5 lat, a stosuję już od ponad dekady! Jako trener efektywności osobistej testuję wiele narzędzi i metod planowania, ale żadna nie została ze mną na tak długo!

Prowadzę też projekt Kobieta z potencjałem, w ramach którego m.in. prowadzę zamkniętą grupę na Facebook'u, do której serdecznie Cię zapraszam!

TAK! Chcę otrzymać natychmiastowy
dostęp do Masterclass Planowanie Tygodniowe!

All rights reserved @Anita Kowalska 2017-2022 | Polityka prywatności i plików cookies