×

Witaj kobieto
z potencjałem!

Nazywam się Anita Kowalska.
Jestem dyplomowanym coachem, mentorem oraz akredytowanym konsultantem Insights Discovery®

Prowadzę projekt Kobieta z potencjałem, którego misją jest pomóc Ci odkryć i wykorzystać potencjał, który już masz! W ramach tego projektu prowadzę m.in. zamkniętą grupę na Facebook'u [rozwiń]

Ukończyłam studia Coachingu i Mentoringu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji – Instytutem Treningu i Psychoterapii.

Zanim zostałam coachem ukończyłam Prawo na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzanie, ze specjalizacją zarządzanie strategiczne w Szkole Głównej Handlowej. Przepracowałam ponad 10 lat w firmach, zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym, jako koordynator i manager.

W 2016 roku zaczęłam prowadzić blog i dzielić się wiedzą z zakresu efektywności osobistej. Prowadziłam własny podcast Strefa Produktywności, oraz nagrywałam kursy online m.in. Czas na plan. Czegoś jednak wciąż mi brakowało, czułam, że choć jestem już blisko, to wciąż nie jest to moja droga.

W 2021 roku, po ukończeniu ponad 2-letniego własnego procesu rozwojowego i przejściu osobistej transformacji, poczułam, że odkrywanie swojego potencjału, przebudzanie wiary w siebie, praca z przekonaniami i transformacja na poziomie świadomości, to jest to, w czym pragnę pomagać innym kobietom. Rozpoczęłam projekt Kobieta z potencjałem, w ramach którego prowadzę grupę na Facebooku i profil na Instagramie, dziś nasza społeczność obejmuje ponad 2000 kobiet, a to dopiero początek!

Umów się na bezpłatną
sesję zerową!

  • Zastanawiasz się nad procesem coachingowym?
  • Chcesz sprawdzić, czy w relacji ze mną będziesz mogła poczuć się zrozumiana, wysłuchana i bezpieczna, innymi słowy, czy będziesz mogła mi zaufać?
  • Chcesz lepiej zrozumieć, jak wygląda proces coachingowy, czego możesz się spodziewać, a także jakimi metodami pracuję?


Sprawdź dostępne terminy i zapisz się na bezpłatną sesję zerową!

Dołącz do grupy
Kobieta z potencjałem!

All rights reserved @Anita Kowalska 2022 | Polityka prywatności i plików cookies